Mexické boly

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tip
mexicka bola strom zivota zelena
 • 699 Kč
  16 %
Mexická bola - strom života (zelená)
Kód: MBSZ20Z
Záruka: 2 roky
Krásná mexická bola strom života se zelenou, vyměnitelnou rolničkou, která při pohybu vydává tiché cinkání, které vás a okolí nebude nijak rušit a na miminko v bříšku má pozitivní vliv. Mexická bola je krásný a slušivý doplněk v těhotenství pro každý den. Mexická bola se nosí na voskované šňůrce vhodné délky, aby byla ideálně umístěna v oblasti bříška.
590 Kč
Vyprodáno
mexicka bola strom zivota modra
 • 699 Kč
  16 %
Mexická bola - strom života (modrá)
Kód: MBSZ20M
Záruka: 2 roky
Krásná mexická bola strom života s modrou, vyměnitelnou rolničkou, která při pohybu vydává tiché cinkání, které vás a okolí nebude nijak rušit a na miminko v bříšku má pozitivní vliv. Mexická bola je krásný a slušivý doplněk v těhotenství pro každý den. Mexická bola se nosí na voskované šňůrce vhodné délky, aby byla ideálně umístěna v oblasti bříška.
590 Kč
Vyprodáno
mexicka bola strom zivota ruzova
 • 699 Kč
  16 %
Mexická bola - strom života (růžová)
Kód: MBSZ20R
Záruka: 2 roky
Krásná mexická bola strom života s růžovou, vyměnitelnou rolničkou, která při pohybu vydává tiché cinkání, které vás a okolí nebude nijak rušit a na miminko v bříšku má pozitivní vliv. Mexická bola je krásný a slušivý doplněk v těhotenství pro každý den. Mexická bola se nosí na voskované šňůrce vhodné délky, aby byla ideálně umístěna v oblasti bříška.
590 Kč
Vyprodáno
mexicka bola chodidla stesti
 • 599 Kč
  18 %
Mexická bola - chodidla štěstí
Kód: MBCHSS
Záruka: 2 roky
Krásná mexická bola chodidla štěstí, která při pohybu vydává tiché cinkání, které vás a okolí nebude nijak rušit a na miminko v bříšku má pozitivní vliv. Mexická bola je krásný a slušivý doplněk v těhotenství pro každý den. Mexická bola se nosí na voskované šňůrce vhodné délky, aby byla ideálně umístěna v oblasti bříška.
490 Kč
Vyprodáno
mexicka bola vf400
 • 439 Kč
  9 %
Mexická bola 20mm Plain frosted Silverplated VF 400
Kód: MBVF400
Záruka: 2 roky
Krásná mexická bola kouzlo života, která při pohybu vydává tiché cinkání, které vás a okolí nebude nijak rušit a na miminko v bříšku má pozitivní vliv. Mexická bola je krásný a slušivý doplněk v těhotenství pro každý den. Mexická bola se nosí na voskované šňůrce vhodné délky, aby byla ideálně umístěna v oblasti bříška.
398 Kč
Vyprodáno

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.